Сьогодні, 3 жовтня, професійне свято в освітян

привітання

Шановні освітяни району!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Ще зі шкільної лави День працівника освіти сприймається нами як душевне і радісне свято, наповнене теплими привітаннями, щасливими посмішками наставників та  оберемками квітів.  І тільки з роками починаєш по-справжньому розуміти, що Вчитель – це не тільки той, хто упродовж багатьох років вів кожного з нас дорогою знань, а і той, хто був справжнім другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

 Висловлюю  вам, дорогі освітяни,  сердечну вдячність за подвижницьку і самовіддану працю, за великий талант і покликання сіяти добре, розумне, вічне, за широту душі і безкорисливе добро, яким ви повсякчас ділитеся зі своїми вихованцями.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива і надалі дає щедрі ужинки нових талантів і обдарувань, а серця ваші завжди зігріває  людська любов і вдячність.

Зичу вам і вашим родинам здоров’я міцного, щастя рясного, невичерпної енергії, мудрості і терпіння у нелегкій справі – навчання та виховання молодого покоління. Зі святом!

З повагою

голова райдержадміністрації

Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ