Сьогодні – Міжнародний день миру

привітання

У сучасному світі мир – чи не найбільша цінність, яка дає поштовх для стабільного розвитку країн, взаєморозуміння між ними, є запорукою щасливого і заможного життя людей.

Україна, яка сім років тому зазнала вторгнення з боку російського агресора, над усе прагне  втілити  своє найзаповітніше бажання – нарешті покласти край військовим сутичкам на власній території, будувати для своїх громадян безпечне майбутнє, жити у мирі, злагоді і спокої.

Саме сьогодні, 21 вересня, коли людство, за рішенням ООН, відзначає Міжнародний день миру, це бажання як ніколи актуальне.

Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма країнами та народами. Він покликаний не тільки привернути увагу до проблеми мирного співіснування, а й зробити щось заради спокою на планеті Земля.

Щиро вітаю вас, шановні жителі району, з Міжнародним днем миру! Бажаю, щоб у цей вересневий день в кожну домівку з добрими звістками прилетів Голуб миру.

Нехай вас обходять стороною невдачі,  в оселях панують лише радість та добро. Міцного здоров’я усім, натхненної праці, мирних світанків та щасливого майбуття!

З повагою

голова райдержадміністрації

Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ