У Оліївської ОТГ є всі можливості для активного розвитку

засіданняРРР

26 лютого у клубі с. Кам’янка Оліївської сільської ради ОТГ відбулося заключне у Житомирському районі виїзне засідання Ради регіонального розвитку при Житомирській облдержадміністрації. Раніше подібні засідання пройшли у Станишівці, Тетерівці та Глибочиці.

Головне завдання засідання залишилося незмінним – обговорення та затвердження перспектив розвитку громади на 2019-2021 роки. Захід зібрав актив практично усіх населених пунктів об’єднаної громади.

У Оліївській ОТГ засідання провів керівник апарату облдержадміністрації Олексій Шатило, який у своїй ґрунтовній та змістовній доповіді розповів присутнім про переваги та здобутки у ході основної реформи, ініційованої Президентом України, – децентралізації влади. За його словами, втілення цієї реформи дозволило дати вагомий поштовх для розвитку місцевих громад. Не є виключенням і Оліївська ОТГ, яка має всі можливості для активного поступального розвитку. Окремо зупинився О. Шатило й на здобутках останніх років у ході секторальних реформ, наголосивши, що процес реформування має бути незворотнім. Тому було озвучено й плани розвитку області на найближчі три роки.

У свою чергу секретар Оліївської сільської ради Тетяна Курінна виступила з інформацією про підсумки соціально-економічного розвитку громади за період 2015-2018 років та довела до відома присутніх інформацію про перспективний план розвитку відповідних населених пунктів на 2019-2021 роки.

Серед основних проектів варто відзначити плани щодо будівництва опорної школи на 1000 місць, дитячого садочка та нової амбулаторії у с. Оліївка, термосанації Троковицького ліцею з добудовою двох санвузлів, добудова спортивної зали, їдальні та санвузла в Некрашівському ліцеї, реконструкція їдальні з добудовою 5 класних кімнат у Кам’янському ліцеї, будівництво міні-футбольних полів зі штучним покриттям у Кам’янці та Світині, ремонти аналогічних споруд у Оліївці, придбання шкільного автобуса, проведення капітальних ремонтів у ФАП с. Кам’янка і Довжик, продовження ремонтів доріг, облаштування вуличного освітлення тощо.