У Озерному тривають ремонтні роботи на трубопроводі магістральної каналізації

Озерне

З огляду на поширення останнім часом у мережі Інтернет інформації про критичну екологічну ситуацію у смт Озерне, яка пов’язана із поривом магістральної труби каналізації, повідомляємо, що наразі в селищі тривають ремонтні роботи із усунення пориву.

Роботи проводяться будинкоуправлінням №3 Міністерства оборони.

Як повідомляє  начальник будинкоуправління Леонід Шпаківський, завершення робіт ускладнюється наявністю в каналізаційній трубі сміття (ганчір’я, пісок, дрібні гілки). Залучена до виконання відновлювальних робіт техніка – спеціальне обладнання для розчищення заторів струменевим способом «Кріт» наразі не може впоратись із наявним засміченням труби.

З огляду на це до робіт залучено екскаватор з метою створення проміжного колодязя для доступу до певної ділянки магістральної труби. На даний час працівниками ремонтної бригади вручну вже піднято велику кількість  ганчір’я та піску, які мешканці будників скидали у каналізацію. При цьому варто враховувати, що до магістральної каналізаційної труби смт Озерне стікають не лише каналізаційні стоки житлових будинків, але й вуличні водостоки, куди при зливах потрапляє вода разом з піском та дрібним сміттям. Окремої труби для вуличних стічних вод в селищі немає.

Зауважимо, що критична ситуація в Озерному склалася, передусім, в силу погодніх особливостей цього року – частих злив та, звичайно, і через безвідповідальність окремих громадян, що скидають в каналізацію сміття.

Нажаль швидко впоратися із проблемою не вдалося.

Роботи будуть завершені у найкоротші терміни.