У перспективі Семенівської ОТГ – нові “символи змін” на 2019 – 2021 роки

ОТГперспективи

Шлях розвитку громади та перспективні плани на 2019-2021 роки затвердили жителі Семенівської громади разом з головою ОДА Ігорем Гундичем. Серед основних напрямків діяльності – ремонт доріг, реконструкція вуличного освітлення та ремонт школи.

Семенівська ОТГ, як і Вчорайшенська та Червоненська громади, визначилися із перспективним планом розвитку на найближчі три роки під час виїзного засідання Ради регіонального розвитку сьогодні, 18 лютого.

Завдяки ініційованій Президентом України реформі децентралізації Семенівська ОТГ з грудня 2017 року втілила в життя інфраструктурні та гуманітарні проекти, які покращують життя громади вже сьогодні.

Голова ОДА Ігор Гундич наголосив, що за ці три роки реальністю для жителів громади стануть нові «символи змін»: відремонтовані дороги, освітлення вулиць в селах та сучасний та якісний ремонт загальноосвітньої школи в Хажині.

«Про реформу децентралізації багато хто говорить, бо це той процес, який дав поштовх для розвитку усій країні. Сьогодні 70% населення нашої області проживають громадах, а 65% території області – ОТГ. Децентралізація дає змогу залучити інвестицій, а це нові робочі місця і податки. Також за 2 роки ви змогли додатково отримати інфраструктурну субвенцію від держави та залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку. Школу у Красівці, яку ми збираємося утеплювати – це «символ змін» і символ того, що ви створили громаду. І таких «символів змін» буде багато. Вітаю вас із затвердженням перспективного плану», – сказав Ігор Гундич.

У 2019-2021 році в Семенівській ОТГ будуть реалізовувати такі проекти розвитку:

– ремонт доріг: Бердичів-Ружин-Городок – Іванківці через Семенівку, Андрушівка-Червоне-Закутинці, капітальний ремонт вул. Центральна, Корольова та пров. Корольова, вул. Ватутіна та вул. Шевченка в с. Великі Низгірці;

– капітальний внутрішній ремонт Хажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– реконструкція вуличного освітлення в с. Красівка, с. Терехове.