У районі проведено обласний етап Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»

спорт

З 1 по 30 квітня 2019 року  у Житомирському районі проведена відповідна робота у рамках реалізації заходів обласного етапу Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».

Розпорядженням голови райдержадміністрації «Про організацію та проведення в районі місячника з упорядкування та облаштування спортивних майданчиків у весняно-літній період 2019 року» № 57 від 07.03.2019 утворена робоча група для обстеження спортивних споруд і майданчиків району з метою визначення потреби проведення ремонтів, перевірки дотримання норм техніки безпеки, охорони здоров’я та пожежної безпеки. До робочої групи увійшли співробітники відділів райдержадміністрації, представники фізкультурно-спортивних товариств, директори Новогуйвинської ДЮСШ та ДЮСШ «Колос».

Перевірені діючі спортивні майданчики, які переважно знаходяться у належному санітарно-технічному стані, проведено прибирання території, поновлено  розмітки волейбольних, футбольних полів.

На футбольному полі с. Левків проведено поточний ремонт, обкошування території поля, наведення розмітки крейдою, ремонт встановлення нових та фарбування лавок для глядачів.

В с. Березівка та с. Головенка за участю громадян, працівників культури сільської ради та учнівської молоді проведено благоустрій стадіону.

В смт Новогуйвинське за рахунок спонсорської допомоги було відремонтовано та облаштовано спортивний міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям та вуличні тренажери.

По всіх школах району проведено інструктаж з дотримання правил і нормативних актів з техніки безпеки, охорони праці, здоров’я, пожежної безпеки спортивних споруд під час навчально-тренувальних занять, спортивних змагань, уроків та масових заходів.

Визначено стан спортивних майданчиків, які використовуються для проведення заходів з фізичної культури і масового спорту. Встановлено, що вони відповідають санітарно-гігієнічним нормам охорони праці, правилам техніки безпеки і виробничої санітарії.

Поточний ремонт та облаштування спортивних майданчиків проводиться за рахунок спонсорської допомоги, силами учнівської молоді, вчителів та батьків.

У Новогуйвинській гімназії проведено поточний ремонт спортивних споруд та прибирання спортивного майданчика, впорядковано ями для стрибків, скошена трава, проводилась підсипка ґрунту, обрізано аварійні дерева на прилеглій до майданчика території. Все ще потребують капітального ремонту розташовані на території гімназії спортивні споруди та майданчики, оскільки їх введено в експлуатацію ще в 1982 році.

У Озерненській гімназії проведено поточний ремонт спортивних споруд та прибирання спортивного майданчика. Однак майданчик потребує заміни дерев’яних зламаних дощок, часткового відновлення покриття.

У Іванівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено обстеження стану спортивного майданчика, який використовується для занять з фізичної культури, укріплено обладнання та пофарбовані окремі елементи за спонсорські кошти.

У Високопічській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 проведено ремонт футбольних воріт та придбано м’ячі за рахунок сільської ради та спонсорської допомоги.

У Барашівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено обстеження стану спортивного майданчика, який використовується для занять з фізичної культури, укріплено обладнання та пофарбовані окремі елементи.

У Руднє-Городищенській ЗОШ І-ІІ ст. прибрано майданчик та футбольне поле, перевірені спортивні споруди, приведена в належний стан яма для стрибків у довжину. Іде підготовка до фарбування гімнастичної стінки за благодійні кошти. На період літніх канікул заплановано пофарбувати спортивні споруди, облаштувати ігровий майданчик для учнів початкової школи.

У Коднянській ЗОШ І-ІІІ ст. пофарбовано та проведено поточний ремонт спортивних споруд та прибирання спортивного майданчика.

У Високопічській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Головенківській, Озерянківській ЗОШ І-ІІ проведено поточний ремонт та прибирання спортивних майданчиків, перевірені спортивні споруди.