У районі триває робота над унормуванням ринку пального

АЗС

11 лютого голова Житомирської РДА Юрій Оханський провів чергове засідання районної робочої групи, що створена для проведення заходів з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним.

У ході засідання підведено підсумки проведеної робочої групою роботи за останній місяць.

Нагадаємо, що районну робочу групу для проведення заходів з метою боротьби із незаконним обігом і роздрібною торгівлею пальним створено на виконання розпорядження голови ОДА від 08.01.2020 №4. До її складу увійшли фахівці райдержадміністрації, представники правоохоронних органів (місцева прокуратура, поліція, управління СБУ), управління Держпродспоживслужби, ДСНС, управлінь Держпраці, ДФС, екологічної інспекції.

На виконання поставлених завдань робочою групою проведено огляд АЗС, розташованих на території району, під час якого фіксувалося місце розташування станцій, їх назви, проводилась фото фіксація. Фактично отримані дані звірялися з інформацією, отриманою від представників місцевої прокуратури, районного відділення поліції, Держпродспоживслужби.

Станом на 11.02.2020 року проведено обстеження 42 АЗС. По кожній підготовлено фото звіт.

Під час обстеження встановлено, що 4 СПД припинили свою діяльність з продажу пального до моменту здійснення перевірки робочою групою. За результатами рейдових виїздів Житомирським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області було направлено три листи щодо виявлених порушень в частині недотримання санітарно-захисної зони до громадської та житлової забудови.

Робота у цьому напрямку триває.