У районі відзначили День медичного працівника

13 червня, напередодні відзначення в Україні Дня медичного працівника, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк взяв участь в урочистому зібранні з нагоди свята, яке пройшло у гостинній залі КНП «Центральна районна лікарня».
С. Микитюк висловив найтепліші слова вдячності усім, хто не шкодуючи зусиль та часу, одними із перших приймають на себе і поділяють важкий тягар людського болю й страждань, оберігають найцінніше, що є у людини – її життя, та побажав медикам району добра і злагоди, здоров’я і щастя, добробуту і життєвої енергії, нових досягнень у нелегкій, почесній і такій необхідній праці.
Працівників головної медичної установи району вторинного рівня, лікарів та медсестер КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та колектив Територіального стоматологічного об’єднання завітав привітати народний депутат України Віктор Развадовський, заступник голови районної ради Василь Стах, голова Станишівської сільської ради ОТГ Юрій Матвійчук.
Медикам району було презентовано гарну концертну програму. А за сумлінну працю, високі трудові досягнення, професійну майстерність та з нагоди професійного свята десятки лікарів, медичних сестер, санітарок, технічних працівників були відзначені грамотами, подяками та грошовими преміями органів державної влади та місцевого самоврядування.