У рамках місячника безпеки життєдіяльності проведено навчальну бесіду з учнями Озерянківської ЗОШ І-ІІ ст.

У ході проведення заходів, присвячених «Місячнику Безпеки Життєдіяльності», в Озерянківській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено навчальну бесіду з учнями.

В ході бесіди працівником Житомирського РВ Управління ДСНС України у Житомирській області перевірено знання учнів, щодо правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях різноманітного походження.

Також працівник служби порятунку розповів про статистику пожеж на території району, детально зупинився на причинах їх виникнення. Учням нагадали про правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Цікавою частиною навчального заходу став перегляд фільму та проведення практичного відпрацювання дій персоналу на випадок отримання сигналу «Тривога!!!».

 

Шановні батьки!

 

Житомирський районний відділ ДСНС наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться в справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.

Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

  • Спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101»;
  • Евакуації дітей;
  • Гасіння пожежі на початковій стадії;
  • Безпечні маршрути з приміщення

 

Пам’ятайте, що безпека вашої дитини – це, перш за все ваша особиста відповідальність!