У стінах Житомирської райдержадміністрації триває діалог з представниками громад щодо створення нових лісів.

нарада

Під керівництвом голови Житомирської  районної державної адміністрації Юрія Денисовця відбулась робоча нарада з головами та представниками громад з питань  організації виконання Указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

До зібрання долучились перший заступник голови РДА Олександр Хомич та заступник начальника управління екології та природних ресурсів  Житомирської обладміністрації Микола Семенюк.

«Сьогодні ми зібрались потужним колективом для того щоб ефективно пропрацювати дане питання»- зазначив Юрій Денисовець.

Дана ініціатива Президента передбачає збільшення площі лісів, стимулювання лісорозведення та  збереження і відновлення екосистеми.
Участь у нараді взяли начальник відділу житлово-комунального господарства, екології та інфраструктури РДА Анастасія Мандрик, представники  ДП « Житомирського ЛГ» , ДП «Коростишівське лісництво АПК», ДП « Радомишльське ЛМГ», Пулини АПК  та представники територіальних громад, а саме :  Глибочицької, Волицької, Городоцької, Черняхівської та Корнинської.

Нагадаємо, що 26 серпня та 2 вересня вже проходили такі наради з представниками нашого району , на яких активно велись переговори щодо екологічної ініціативи «Масштабне заліснення України».