У Високій Печі тривають ремонтні роботи на газових мережах

газ

У с. Висока Піч Житомирського району в рамках підготовки до нового опалювального сезону тривають ремонтні роботи на газових мережах у колишньому військовому містечку. Заходи спрямовані на усунення причин великих втрат енергоносія.

Ще 17 липня у чотирьох під’їздах багатоквартирного п’ятиповерхового будинку на по вул. Воронкіна, 2 працівниками АТ «Житомиргаз» було виявлено витік газу на кранах його подачі. У цілях забезпечення безпеки жителів їх було перекрито та опломбовано. Проведено відповідні ремонтні роботи.

Додаткове обстеження житлового фонду містечка змусило працівників газопостачальної компанії відключити всі 12 багатоповерхових будинків. Проблема полягає у тому, що мережі тут давно не обслуговувалися і прийшли у деяких випадках в повну непридатність до подальшого використання що зумовлювало великі витоки газу. Аналогічна ситуація і з газорозподільним пунктом. Наразі крани подачі газу вже змащені та перепаковані. Це неможливо було б зробити без відключення.

Станом на 11.00 год. 2 серпня вже відновлено газопостачання у семи багатоповерхівках, роботи тривають. Проблемною залишається ситуація у будинках №3 і №5 по вул. Воронкіна, де крани підлягають повній заміні. Наразі вирішується питання їх придбання.