У Житомирському районі правоохоронці та голова Житомирської ОДА провели виїздну координаційну нараду з представниками трьох районів

голова ОДАнарада

Сьогодні, 20 серпня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, у рамках робочої поїздки, побував в селищі Новогуйвинське Житомирського району, де спільно з керівниками силових структур області провів зустріч з керівництвом та представниками активу Житомирського, Пулинського та Брусилівського районів.

Метою робочої зустрічі було обговорення проблемних питань регіону, зокрема резонансних подій, протиправних дій чи бездіяльності правоохоронних органів або силових структур районного рівня, які потребують вирішення на рівні області чи держави.

Участь у зустрічі із громадськістю взяли голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, в.о начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Артем Лисогор, прокурор Житомирської області Олег Василів, начальник управління Служби безпеки України в Житомирській області Сергій Лисак. Також приймали участь у обговоренні важливих питань району голова Пулинської райдержадміністрації та в.о голови Брусилівської райдержадміністрації.

Учасники заходу мали можливість озвучити нагальні, болючі питання та проблеми громад у забезпеченні правопорядку та захисті законних прав людей і отримати відповіді чи роз’яснення на свої запити.

В Житомирському районі проблемою назвали шкідливий вплив на екологію від виробництва ТОВ “Аскона-Південь” в Довжику, та ТОВ “ПРОФУНА” в Сінгурах, а Вертокиївська сільська рада має ряд невирішених проблем з Держгеокадастром.

Представники активу Пулинського району, та керівники Брусилівського району також озвучили свої проблеми та побажання очільнику області. Віталій Бунечко пообіцяв закрити проблемні питання в найкоротші строки та тримати вирішення всіх проблем на контролі.

Учасники заходу зійшлися на думці, що вирішенням поставлених питань можливе лише за умови активної участі громад районів та плідній співпраці з силовими структурами району та області.


На завершення зустрічі голова облдержадміністрації
подякував присутнім за зустріч та зазначив, що подібні заходи будуть відбуватися у всіх районах Житомирщини.