У Житомирському районі процес реорганізації РДА, які ліквідовуються, увійшов у завершальну стадію

02 березня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Денисовець провів другу спільну нараду  з головами райдержадміністрацій, які ліквідовуються шляхом приєднання до Житомирської РДА та керівниками структурних підрозділів, працівниками апарату очолюваної РДА.

Основна мета зібрання – спільне обговорення проблемних питань для оперативного вирішення поставлених перед райдержадміністрацією завдань щодо завершення процесу реорганізації.

Особливої уваги під час доповідей та обговорення було надано необхідності завершення роботи з реорганізації райдержадміністрацій, що ліквідовуються шляхом приєднання. Зокрема обговорено стан роботи з передавальними актами по усіх напрямках діяльності, у тому числі й в частині передачі договорів оренди землі, чинних судових справ, матеріального резерву тощо. Також було обговорено  стан справ з укладенням договорів оренди приміщень для забезпечення роботи працівників на віддалених робочих місцях.

Голова РДА закликав відповідальних працівників до кінця тижня доопрацювати усі передавальні акти та провести узгоджувальну роботу з реєстраторами.

«Часу обмаль, до 16 березня маємо завершити ці процеси. Ми не маємо права порушити доведені нам терміни та мусимо завершити реорганізацію в строк», – резюмував Ю. Денисовець.