У Житомирському районі – три нові випадки захворювання на COVID-19 серед працівників “Укрпошти”

коронавірус

14  травня під час 15 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій голова Житомирської РДА Юрій Оханський повідомив, що на території Левківської сільської ради виявили три нові випадки захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

У ході засідання було заслухано інформацію директора КНП «ЦПМСД» Геннадія Горбенка та сільського голови Олександра Окочі.

Як з’ясувалося, у трьох працівників Левківського відділення “Укрпошти”  після проведення ПЛР-тестування виявили коронавірус. Коло контактуючих  з працівниками пошти, які розносили пенсії до будинків селян, з’ясовується. Одна з працівниць пошти, яка співає у церковному хорі, будучи вже хворою,  відвідувала місцеву церкву.

Відділення пошти закрили. Представники поліції попередили усіх хворих про адміністративну відповідальність у разі порушення правил самоізоляції.

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо обмежувальних заходів на території Левківської сільської ради. З представниками пошти буде узгоджено, як отримуватимуть жителі громади пенсію.

У публічних місцях проведуть дезінфекцію.

Районна моніторингова група має невідкладно здійснити рейд місцями масового скупчення людей у с. Левків, Калинівка та Клітчин та провести відповідну роз’яснювальну роботу.

Детальніше про рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС від 14 травня вже незабаром.