У Житомирському районі тимчасово обмежено проведення масових заходів

нарада

5 березня на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто низку питань, у тому числі щодо тимчасового обмеження проведення у районі масових заходів.
Так, з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня унаслідок ймовірного поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом, враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваністю на коронавірус та у зв’язку із зареєстрованим випадком коронавірусу в Україні, ґрунтуючись на рекомендаціях МОЗ України та з метою профілактики поширення коронавірусу, комісія вирішила обмежити проведення будь-яких масових заходів у районі з 6 березня 2020 року терміном на один місяць.
Відділу інформаційної діяльності, документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації поставлено завдання забезпечити інформування населення та організувати активну масово-роз’яснювальну роботу через ЗМІ щодо профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом, та, власне, щодо тимчасового обмеження проведення масових заходів.
Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту райдержадміністрації має організувати активну роз’яснювальну роботу в усіх закладах освіти району щодо методів профілактики та захисту від коронавірусу, забезпечити обмеження проведення масових заходів у підпорядкованих закладах.
Комісією визначено також відповідні завдання для відділу культури і туризму РДА, селищної та сільських рад, інших установ та організацій району.

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Екатерина Мельник, Юрій Оханський и Сергій Дубницький, люди сидят, стол и в помещении