У Житомирському районі відзначили свято Івана Купала

Івана Купала

Найбільш масові гуляння пройшли у селах Левків і Садки.

Так, 5 липня у с. Левків пройшло районне театралізоване свято «Ой, на Івана, та  й  на Купала…».

У програмі свята були передбачені атракціони для дітей, веселі жарти хлопців та дівчат, хороводи навколо купальського дерева, запалювання купальського вогнища, стрибання через вогонь, пускання вінків.

По завершенню театралізації  увазі присутніх на святі була представлена концертно-розважальна програма за участі  кращих аматорських колективів та окремих солістів-виконавців району.

Працювала виїзна торгівля.

А 6 липня святкування давнього народного свята Івана Купала відбулося на території оздоровчо-відпочинкового комплексу «Карпати» у с. Садки.

Захід зібрав декілька сотень місцевих жителів та гостей з обласного центру і навколишніх сіл.

З вітальним словом до велелюдного зібрання звернувся «хазяїн» свята, сільський голова Михайло Яромов, голова райдержадміністрації Сергій Микитюк та заступник голови районної ради Василь Стах. Місцевий священик о. Віталій привітав громаду із християнським святом Івана Хрестителя, яке відзначалося у неділю 7 липня.

Учасники святкування мали нагоду поласувати смачною рибною юшкою, яка готувалася із свіжо виловленої риби. Охочі мали нагоду взяти участь у конкурсах та розвагах. Великий інтерес викликали змагання рибалок, пляжний волейбол, конкурс на кращий купальський вінок тощо.

Особливу святкову атмосферу створювали майстерні виступи Поліського ансамблю пісні і танцю «Льонок» імені Івана Сльоти, Народного артиста України Юрія Градовського та гурту «Древляни», місцевого аматорського колективу «Малахівчанка», гостей з Кодні – гурту «Веселі панянки» та ін.