У Житомирському районі вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

25 квітня, напередодні сумної дати в історії людства – 33 роковин з дня аварії на Чорнобильській АЕС, у смт Новогуйвинське пройшло покладання квітів та урочистості з цієї нагоди. Участь у заходах взяли активісти чорнобильного руху та широка громадськість.

Після хвилини мовчання та поминального молебню за загиблими ліквідаторами наслідків аварії, проведеного протоієреєм Дмитрієм, учасники заходу поклали квіти до пам’ятника, ушанувавши тим самим пам’ять про героїв, які ціною власного життя врятували світ від ядерного апокаліпсису.

Власне урочисте зібрання пройшло у будинку культури смт Новогуйвинське, під час якого до присутніх чорнобильців з промовами звернулися заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук, заступник голови районної ради Василь Стах, депутат районної ради Василь Козел та заступник голови селищної ради Лариса Руцька. Привітав побратимів і голова громадської організації «Союз» Ліквідатори Чорнобиля» Микола Поліщук.

Найактивніші члени чорнобильського руху були відзначені цього дня відзнаками, а гарного настрою додали майстерні виступи аматорів сцени району.