У Житомирському районі зафіксовано новий випадок захворювання на СОVID-19

коронавірус

За період з 7 квітня по 7 травня до КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради госпіталізовано 28 осіб з підтвердженим діагнозом СОVID-19, з них 6 – жителі Житомирського району.

Одужало та виписано за цей період 15 пацієнтів.

Нагадаємо, що згідно затвердженого клінічного маршруту управління охорони здоров’я Житомирської ОДА (наказ від 30.04.2020 року № 604) до лікарні направляються пацієнти з Черняхівського, Попільнянського, Пулинського, Житомирського, Ружинського, Бердичівського районів та м. Бердичева.

Станом на 8.00 год. 7 травня у лікарні перебуває 9 пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19. 2 з них – жителі  району. Це 66-річний чоловік з с. Пряжів, стан якого оцінюється як середньої важкості та 79-річна жінка із смт Озерне, яка перебуває у важкому стані.

Ще 6 осіб перебуває у лікарні з підозрою на коронавірусну інфекцію.

На амбулаторному лікуванні (самоізоляції) перебуває 7 жителів Житомирського району, серед яких 1 випадок підтверджений за останню добу у жительки с. Пряжів.

7 травня заклад відвідали представники Житомирської обласної організації товариства «Червоного хреста» України, які провели тренінг для медичного персоналу з безпеки застосування засобів індивідуального захисту.