Управління праці та соціального захисту населення провело розширений семінар-нараду

16 травня управлінням праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації проведено розширений семінар-нараду з сільськими та селищним головами, уповноваженими особами територіальних громад, сільських та селищної рад.

На семінарі було розглянуто низку актуальних питань розвитку галузі.

Зокрема йшлося про механізм надання субсидій у грошовій формі згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», правила надання та розрахунку розміру субсидії, алгоритм виплати субсидії.

Обговорили на нарді і Порядок надання пільг згідно нормативно-правових актів та Постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 р. № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» та Порядок монетизації пільг з 01.10.2019 року.

Також було розглянуто питання соціальної підтримки сімей з дітьми, запровадження нових видів державних допомог («Пакунок малюка», «Муніципальна няня», щодо допомоги багатодітним сім’ям на дітей до 6 років тощо).