Увага! Конкурс до Дня батька

З метою пропагування кращого досвіду відповідального батьківства Департаментом  праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА  з 01 по 19 червня оголошується обласний онлайн-конкурс творчих робіт до Дня батька.

На основі робіт буде виданий буклет із роботами переможців та отримані подарунки.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

  • малюнок;
  • вітальна листівка.

Метою конкурсу є пропагування кращого досвіду відповідального батьківства.

Очікуваний результат:

  • усвідомлення важливості своєї ролі в житті дитини;
  • правильна уява гендерних ролей подружжя;
  • взаєморозуміння між батьками та дітьми;
  • самоствердженість.

 

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років).

Вимоги до творчих робіт в номінації «Малюнок» повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка тощо) на аркуші формату А4, подаватись у відсканованому форматі, JPEG, не оформлені в рамки, паспарту, наклейками, надписами та інше.

Вимоги до творчих робіт в номінації «Вітальна листівка» можуть бути подані учасниками в одному з двох форматів: текстово-графічна листівка – художньо оформлена на папері формату А4, листівка має подаватися у відсканованому форматі, JPEG, яка містить прозове або віршоване побажання.

До конкурсних робіт потрібно додати заявку із зазначенням прізвища, імені та по батькові конкурсанта, дати народження, назви конкурсної роботи, контактних даних: номера телефону, електронної пошти, місця проживання, повної назви закладу освіти

Конкурсні роботи та заявки до них надсилаються до  управління праці та соціального захисту населенняЖитомирської райдержадміністрації, на   електронну адресу upszn@zhtrda.zht.gov.ua. до 19 червня  2020 року.

Додатково оригінал конкурсної роботи (малюнок або текстово-графічну листівку) можна надіслати або принести за адресою: 10012, м. Житомир. Вул Бориса Тена, 16, каб.3