В Житомирській РДА пройшла нарада за участі Юрія Прокопця

23 лютого в кабінеті голови Житомирської райдержадміністрації пройшла робоча нарада за участі Юрія Денисовця, директора обласного Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Юрія Прокопця та начальника районного управління праці та соціального захисту населення Людмили Вакулюк.

У ході наради обговорювалося одне із найважливіших питань, що виникають на місцях в умовах триваючих децентралізаційних процесів – надійне забезпечення надання соціальних послуг населенню усіх без винятку населених пунктів укрупнених районів.

Було обговорено й основні виклики та загрози, що стоять перед райдержадміністраціями в умовах реорганізації та їх соціальними працівниками, напрацьовано алгоритми роботи соціальних служб в нинішніх умовах.

У цілому реформа децентралізації покликана покращити життя людей та максимально наблизити надання усіх послуг, у тому числі й соціальних, до найвіддаленішого населеного пункту і ключовим завданням влади на місцях залишається координація та контроль за цими процесами в ім’я забезпечення базових потреб нашого населення.