В Житомирському районі пройшли заходи з нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи

Напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи у Житомирському районі пройшли заходи вшанування Героїв Небесної Сотні, які загинули на майдані, Героїв АТО/ООС та всіх хто приймав участь у відстоюванні інтересів громадян, свободу, територіальну цілісність та незалежність України.  День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

У заходах вшанування приймали участь голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський та заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, Левківський сільський голова Олександр Окоча, які запалили свічу пам’яті та здійснили покладання квітів до меморіалів та пам’ятників у с. Левків та у смт Озерне, поблизу с. Іванівка (Алея Слави “Героям Небесної Сотні”), а також до стел загиблим та розстріляним на Майдані Незалежності Героям Небесної Сотні в м.Житомирі.

У закладах культури району з використанням сучасних засобів дистанційної комунікації проведено патріотично-виховні акції, присвячені Дню Гідності та Свободи, а саме: історичний дайджест «Вільні творять майбутнє»; виховна година  «Нескорена країна»; виставка-пам’ять «Ми є народ якого не здолати»; історично-патріотична виставка «У Революції Гідності доля народу».

До пам’ятної дати у районі забезпечено упорядкування меморіалів, військових кладовищ, пам’ятних місць, Алеї Слави, забезпечено належну охорону громадського порядку.

 

Велика шана і повага за патріотизм і мужність співвітчизників, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору. Українцям вічно закарбується в пам’яті героїзм та відданість усіх хто не пожалів життя та здоров’я заради світлого майбутнього нашої неньки України.

Героям Вічна Слава!!!

Герої не вмирають …