В Житомирському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України

21 серпня в с. Сінгури Житомирського району відбувся урочистий районний захід з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

На заході були присутні голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський, заступник голови райдержадміністрації Катерина Мельник та заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, а також на свято завітали представники депутатського корпусу районної ради.

Голова райдержадміністрації та заступник голови районної ради відкрили урочисту частину заходу та щиро привітали усіх присутніх  з Днем незалежності України та Днем Державного Прапора України, який урочисто було піднято під звуки Державного Гімну України.

Справжньою прикрасою заходу став святковий концерт, в якому брали участь колективи естрадної пісні і солісти (с.Тетерівка та ін.), хорові колективи та народний аматорський гурт “Джерела” (РБК с.Сінгури), а також яскравості святу надали виступи дитячих танцювальних колективів с.Сінгури, с.Миролюбівка, с.Троянів.

 

Захід проводився з дотриманням усіх норм та протиепідемічних обмежувальних заходів відповідно до рівнів епідемічної небезпеки для недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Безпеку та правопорядок під час проведення свята забезпечували правоохоронці з Житомирського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області та медичний персонал.