Вакцинація – єдиний спосіб запобігти поширенню коронавірусної хвороби серед жителів району

вакцинаціянарада

У зв’язку з погіршенням в Україні і на Житомирщині зокрема епідемічної ситуації, викликаної захворюванням населення на гостру респіраторну хворобу COVID-19, сьогодні вкрай важливо запобігти поширенню коронавірусної інфекції серед жителів району.

Вакцинація    єдиний ефективний спосіб захистити себе від COVID-19. Іншої альтернативи наразі немає.  На цьому наголошувалося під час наради, що відбулася сьогодні, 28 вересня, у приміщенні Житомирської райдержадміністрації.

Участь у заході взяли заступниця голови РДА  Людмила Заворотнюк, заступник начальника відділу реформ, медичних катастроф та організації медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Павлюк, в. о. директора  Житомирського обласного лабораторного центру Юрій Лутай, голови територіальних громад району  та фахівці закладів охорони здоров’я області.

Учасники наради обговорили питання  щодо активного виявлення хворих з підозрою на COVID-19, охоплення тестуванням на коронавірусну хворобу хворих на гострі респіраторні захворювання та контактних з ними осіб; розглянули заходи, які вживаються для відбору зразків біологічного матеріалу з дотриманням вимог інфекційного контролю та своєчасної доставки у вірусологічну лабораторію тощо.