Велике будівництво: Юрій Оханський ознайомився з просуванням робіт з реконструкції приймального відділення в КНП «ЦРЛ»

15 вересня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський разом із головним директором КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради Тарасом Собком ознайомився з просуванням робіт з реконструкції приймально-діагностичного відділення закладу під відділення екстреної медичної допомоги.

«Роботи розпочато тиждень тому і вже є певний прогрес. Сподіваюся, що реконструкція завершиться у заплановані строки і наші жителі матимуть комфортні та достойні умови при зверненні до нашої лікарні», – каже Юрій Оханський.

Нагадаємо, що проект реалізується у рамках національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

На реалізацію проекту з реконструкції із державного бюджету виділено 8 млн. гривень, з місцевого бюджету за співфінансування Житомирської райдержадміністрації та районної ради – 721 тис 482 грн.

За ці кошти у приймальному відділенні буде проведено повну реконструкцію згідно вимог та стандартів брендбуку, розробленого МОЗ України.