«Велике будівництво» на Житомирщині: голова РДА Юрій Денисовець проінспектував хід ремонтно-будівельних робіт мосту на території Старосілецької громади

Велике будівництво

На території Старосілецької громади, в рамках Програми Президента України “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”, тривають ремонтно-будівельні роботи вже другого мосту.

Голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Денисовець оглянув будівництво чергового об’єкту на автомобільній дорозі загального користування С 060804, що проходить через Козіївку, Городське та Новогородське.

Цей міст, як і більшість штучних споруд у нашому районі, перебував в аварійному стані вже багато років. А відтак почалося руйнування його основи, що становило загрозу життю людей. Це і не дивно, бо міст був збудований ще в далекому 1978 році і з того часу не бачив ремонту.

Станом на сьогодні виконуються підготовчі роботи, монтуються ланки прямокутної труби тощо.

А вже по закінченню будівництва мостом  зможуть безпечно рухатися пішоходи, автомобілі, здійснюватися  регулярні автобусні перевезення.

Довідково. Загальна кошторисна вартість штучної споруди становить  11млн. 472 тис. грн.

Строк виконання робіт: до 31 грудня 2021 року.

Нагадаємо, голова РДА Юрій Денисовець проінспектував хід виконання ремонту мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 060510 у с. Теснівка протяжністю 37 м.