Відбулася колегія районного відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту

колегія

16 травня т.в.о. начальника відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Руслана Дмитрієва провела колегію з керівниками закладів освіти Житомирського району.

На початку засідання Р. Дмитрієва вручила нагороду керівнику хореографічного колективу «Юність» будинку культури села Троянів Валентині Дверник за участь колективу в Національному чемпіонаті України з фольклору «Euro folk», що пройшов у м. Вінниця, де «Юність» виборола друге місце у номінації «Народна стилізація».

На засіданні колегії було обговорено низку актуальних питань.

Методист відділу освіти Наталія Господарчук доповіла про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з екології в Новогуйвинській та Озерненській гімназіях, Вертокиївській, Коднянській, Троянівській, Високопічських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2.

Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з трудового навчання у Вертокиївській, Сінгурівській, Коднянській ЗОШ І-ІІІ ст., Новогуйвинській та Озерненській гімназіях проінформувала методист Людмила Хорова.

Далі головний спеціаліст відділу Микола Власюк ознайомив присутніх з вимогами організації та порядку зарахування учнів до першого класу на 2019/2020 навчальний рік, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Р. Дмитрієва доповіла з таких питань, як організація літнього оздоровлення та відпочинку учнів, підготовка до проходження ЗНО-2019, видача документів про освіту, організоване закінчення навчального року та проведення випускних вечорів, проведення ремонту навчальних закладів, потребі закупки шин для шкільних автобусів, формування мережі та наповнюваності перших класів на 2019-2020 навчальний рік. Окремо було наголошено на започаткуванні офіційних інтернет-сайтів у кожній школі до 1 вересня 2019 року.

Закінчили засідання колегії на приємній ноті – врученням грамот за участь в обласних олімпіадах та конкурсах вихованців навчальних закладів району.