Відбулася підсумкова нарада з працівниками відділу культури і туризму РДА

культура

28 лютого 2019 року в приміщенні районного будинку культури відбулася підсумкова нарада з працівниками відділу культури і туризму РДА. На нараду були запрошені голова районної державної адміністрації Микитюк С.М. та завідуюча Обласного центру народної творчості Шубіна Г.В.

Шубіна Г.В. вручила колективам посвідчення, які підтвердили та захистили звання “народний” та “зразковий”.

Про роботу відділу культури і туризму райдержадміністрації за 2018 рік присутніх інформувала начальник відділу культури і туризму РДА Литвиненко А.В. Крім цього, директор районного будинку культури Назарчук О.О. надала звіт про роботу будинку культури за 2018 рік. В свою чергу, директор районної бібліотеки для дорослих Підпокровна Т.І. розповіла про роботу бібліотечних установ району у 2018 році.

До працівників культури звернувся голова районної державної адміністрації Микитюк С.М., який у своєму виступі звернув увагу присутніх на необхідність вдосконалення роботи як клубних, так і бібліотечних установ району, впровадження нових, сучасних методів для розвитку культурного життя району, а також побажав працівникам цієї сфери натхнення та успіхів у роботі.

Святкового настрою учасникам наради надав виступ народного аматорського гурту “Джерела”.