Відбулася семінар – нарада з керівниками відділів соціального захисту населення територіальнох громад Житомирського району

Семінар-нарада

Сьогодні, 20 жовтня в приміщенні Житомирської районної державної адміністрації відбулася семінар – нарада з керівниками відділів соціального захисту населення територіальнох громад Житомирського району.

В нараді взяли участь т.в.о. голови райдержадміністрації Олександр Хомич, заступниця голови РДА Людмила Заворотнюк, заступниця начальника відділу державних соціальних допомог УСЗН Житомирського району Олена Подорожня, т.в.о. начальника відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю Віта Пінчук, начальник відділу соціального захисту осіб постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС Світлана Бородійчук та представники територіальних громад.

Головними темами наради були питання про стан призначення житлових субсидій ,пільг та передача їх в електронному вигляді органам соціального захисту населення в програмному комплексі « Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» та надання інформації про забезпечення санаторно-курортним лікування пільгових групп населення, а саме учасників АТО, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Представниками територіальних громад була надана інформація щодо напрацювань усіх напрямків роботи в даних питаннях.