Відбулося чергове засідання Громадської ради

громадська рада

2 жовтня у малій залі засідань районної ради проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Участь у роботі дорадчого органу взяв заступник голови РДА Микола Козарчук.

У ході засідання розглянуто ряд актуальних для життя громад району питань.

Серед іншого було розглянуто колективне звернення мешканців с. Оліївка щодо діяльності підприємства «Малинський ринок» в частині вивезення сміття та землі, забрудненої нафтопродуктами, звернення ДП «Житомирське лісове господарство» щодо засмічення побутовим сміттям лісових насаджень у військовому містечку с. Висока Піч, депутатське звернення депутата районної ради Карчевського Р.А. до Громадської ради щодо створення комісії для моніторингу діючих лісопильних підприємств, організацій, пилорам приватних осіб та виробників деревного вугілля.

Також було обговорено звернення громадянина Дудника А.В. щодо унормування роботи шкільного автобуса, який перевозить дітей с. Калинівка та с. Клітчин, затверджено звернення до райдержадміністрації щодо кошторису Громадської ради на 2019 рік та план роботи Громадської ради на IV квартал 2019 року.