Відбулося засідання  колегії відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту

колегіяосвіта

20 лютого відбулося засідання  колегії відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь члени колегії, заступник голови райдержадміністрації Катерина Мельник, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

З першого питання про роль опорного навчального закладу у формуванні особистості здобувача освіти доповідали директорка опорного навчального закладу «Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Житомирської районної ради Валентина Шахрай та голова Левківської сільської ради Олександр Окоча, які акцентували увагу присутніх на тому, що  основними завданнями освітнього округу, опорного закладу освіти та його філій є створення безпечного освітнього середовища, концентрація та ефективне використання наявних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб здобувачів освіти, створення єдиної системи виховної роботи, яка, у свою чергу, розкриває невикористані резерви, можливості, стимулює до систематичної наполегливої праці, зумовлює формування важливих якостей особистості.

Другим пунктом порядку денного було винесено питання про переваги освітньої лінії LEGO Education для вивчення  STEM-дисциплін, покликаної формувати у здобувачів освіти цілісне уявлення про світ, ефективно оволодівати важливими навичками, готуватись  до професій майбутнього, яку презентувала присутнім Оксана Харченко, менеджер з розвитку освітніх рішень LEGO Education компанії  «Інноваційні освітні рішення».

Крім того, під час колегії активно обговорювалось  питання про  співпрацю опорного закладу з позашкільними установами.

Під час підведення підсумків заступник голови РДА К. Мельник та начальник відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Р. Дмитрієва подякували  адміністрації Левківської ЗОШ, педагогічному колективу, голові сільської ради за прекрасну підготовку до колегії, а всім присутнім – за активну, змістовну роботу.