Відбулося засідання комісії з питань призначення субсидій

1 лютого в управлінні праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Комісією було розглянуто 196 справ та надані позитивні рішення з наступних питань:

  1. Призначення субсидії домогосподарству виходячи з кількості осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні та фактично проживають – 72 домогосподарства.
  2. Призначення субсидії громадянам, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку) та сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки  – 12 домогосподарств.
  3. Призначення житлової субсидії на понаднормову площу житла непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі – 14 домогосподарств.
  4. Призначення житлової субсидії громадянам, що досягли 18-річного віку, але в яких станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, відсутній дохід або їх середньомісячний дохід менший мінімальної заробітної плати та/або вони не сплатили єдиний соціальний  внесок – 96 домогосподарств.
  5. Призначення одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в житловому приміщені (будинку), але фактично проживають у ньому на підставі договору найму (оренди) житла – 1 домогосподарство.
  6. Про призначення житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам, які не зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому – 1 домогосподарство.