Віталій Бунечко представив нового голову Житомирської райдержадміністрації

17 лютого голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко представив активу укрупненого Житомирського району нового очільника райдержадміністрації Юрія Денисовця.

Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Юрій Оханський, заступник голови райдержадміністрації Катерина Мельник, голова районної ради Олександр Блощинський, депутати обласної та районної рад, перші особи міських, селищних, сільських рад, райдержадміністрацій, які ліквідовуються, представники трудового колективу Житомирської райдержадміністрації, керівники установ, організацій та служб району.

Нагадаємо, що Ю. Денисовець призначений на посаду голови Житомирської райдержадміністрації розпорядженням Президента України Володимира Зеленського №57/2021-рп від 12 лютого 2021 року.

«Юрій Миколайович досвідчений керівник, очолював Коростишівську РДА, і саме його фахові якості, неприналежність до жодної політичної сили, дадуть змогу і надалі плідно працювати передусім задля розвитку Житомирського району, Житомирської області, задля розвитку України. Ми будемо завжди знаходити спільну мову, конструктив, і я впевнений, що така ж співпраця буде і з районною радою, і з усіма громадами», – наголосив Віталій Бунечко.

Юрій Денисовець висловив слова вдячності Президенту України, голові Житомирської ОДА, усій команді Президента за надану довіру та підтримку.

«В нашій країні проходить реформування практично усіх сфер нашого життя, але справедливо визнано, що найуспішнішою є реформа адміністративно-територіального устрою, децентралізація. Житомирщина вже декілька років поспіль є лідером у впроваджені цієї реформи. Тому для мене на посаді голови райдержадміністрації буде пріоритетом продовження впровадження цієї реформи і її завершення на території району. При цьому ми маємо зробити усе, аби мешканці наших громад не відчули негативних впливів ні у економічному, ні у соціальному відношенні. Тому, закликаю усіх керівників територіальних громад, депутатів усіх рівнів до конструктивного діалогу і співпраці. Ми маємо виправдати довіру людей, які делегували нам представництво власних інтересів», – зазначив Ю. Денисовець.

У свою чергу голова районної ради Олександр Блощинський запевнив нового голову райдержадміністрації у всебічній підтримці та готовності до конструктивної злагодженої спільної роботи на благо мешканців району.

А заступник голови ОДА Юрій Оханський, який пропрацював більше року на посаді голови Житомирської РДА, побажав своєму наступнику і надалі утримувати першість Житомирського району за усіма показниками економічного і соціального розвитку. «Це велика титанічна праця усіх вас – і депутатів районної ради, і колективу райдержадміністрації. Ми маємо показати найкращий результат, тому розвиваймо Житомирщину разом», – резюмував Ю. Оханський.

 

Довідково: Денисовець Юрій Миколайович працює головою Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області з 17.02.2021.

Народився 7 травня 1988 року у м. Коростишів.

Освіта повна вища, 2011 р., Житомирський державний технологічний університет; 2019 р., Національна академія державного управління при Президентові України.

Спеціальність: облік і аудит, публічне управління та адміністрування. Кваліфікація – спеціаліст з обліку і аудиту; ступінь вищої освіти магістр.

У період з 09.2011 по 11.2015 працював спеціалістом І категорії фінансово-економічного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

З 11.2015 по 12.2019 – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради при виконавчому комітеті Коростишівської міської ради.

З 12.2019 по 02.2021 – голова Коростишівської райдержадміністрації Житомирської області.

Депутат Коростишівської міської ради.