Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

професійне свято

Шановні друзі!

Житомирська райдержадміністрація від усього серця вітає працівників Житомирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області та ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», на яких покладено функції державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, з нагоди професійного свята – Днем працівників санітарно-епідеміологічної служби!

Серед багатьох проблем, що вирішуються сьогодні в країні, однією з найважливіших є збереження здоров’я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах.

Важлива роль у цих питаннях відведена саме вашим службам, від працівників яких залежить стан здоров’я кожного громадянина України.

Впевнений, що ваша фахова компетентність, життєва енергія, відданість своїй справі і надалі будуть запорукою санітарної безпеки Житомирського району, основою для успішного виконання завдань на благо нашої держави.

З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку та благополуччя. Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить лише радість та задоволення!

 

 

З повагою

Голова райдержадміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ