Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

професійне свято

Шановні працівники радіо та телебачення!

Шановні зв’язківці!

 

Щиро та сердечно вітаю усіх вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Масові комунікації стали невід’ємною складовою й важливим показником нашого життя, є критерієм оцінки рівня розвитку й цивілізованості держави. Дякуючи вашій самовідданій праці, вашим знанням та професійним навичкам у людській свідомості формується образ нашої країни, нашого району.

Саме ви, представники електронних ЗМІ, щодня оперативно й об’єктивно інформуєте мешканців нашого району про головне у соціально-економічному, політичному та культурному житті нашої держави загалом та рідного краю зокрема, про важливі знакові події у всьому світі. Своєю великою правдивістю, професійністю, виваженістю ви стоїте на сторожі демократії, фахово та самовіддано служите своїй справі, своєму народу, додаєте віри і впевненості в завтрашньому дні.

Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди були супутниками представників вашої поважної професії. Тому заслуженою повагою сьогодні користується праця тих, хто висвітлює події із життя нашого краю, а також усіх, хто вчасно доставляє адресатам періодику, листи, турбується про надійний телефонний та телеграфний зв’язок.

Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним із найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації. І саме завдяки вашій щоденній праці можливості техніки, помножені на інтелект людини, розширюють сфери усного та письмового спілкування, оперативно забезпечують поінформованість наших людей. 

У день професійного свята та на довгі роки життя щиро бажаю вам доброго здоров’я, здійснення усіх задумів, удачі, успіхів в усіх починаннях та благополуччя!

 

З повагою

голова райдержадміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ