Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня Служби безпеки України

День СБУ

Шановні працівники Служби безпеки України!

 

Щиро вітаю усіх вас – військовослужбовців, працівників і ветеранів української спецслужби з професійним святом – Днем Служби безпеки України!

З нагоди свята висловлюю вдячність усім вам за сумлінне й самовіддане виконання конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили справедливе визнання і пошану українського народу.

Сьомий рік поспіль ви відзначаєте своє професійне свято на передовій неоголошеної війни, яка змусила усіх нас мобілізуватися для протидії агресору, усвідомити масштаб загроз державній безпеці усередині країни. Служба першою прийняла бій з агресором і першою зазнала людських втрат. Це були вірні присязі офіцери – «альфівці», які ще 13 березня 2014 року вступили в зіткнення з сепаратистською бандою.

У цих умовах українська спецслужба також гідно прийняла дієвий виклик ще одного внутрішнього ворога держави – корупції, довела здатність захищати економічний, науково-технічний і оборонний потенціал держави, законні інтереси і права громадян.

Впевнений, що працівники Служби безпеки України і надалі залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові, завжди з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України.

З нагоди професійного свята бажаю усім вам міцного здоров’я, благополуччя, натхнення і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливішим, а в сім’ях панують тепло і затишок!

Схиляю голову перед пам’яттю тих, хто віддав життя за спокій та безпеку Вітчизни. Нехай їх імена постійно нагадують про ціну нашої свободи, надихають і гуртують в боротьбі за незалежність та суверенітет України.

 

Слава Україні!

 

З повагою

голова районної адміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ