Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім’ї

вітання

Шановні жителі району!

 

Сьогодні уся країна відзначає день сім’ї – день наших з вами родин. Саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

Українська нація – працелюбна і талановита. І ці високі якості закладаються саме в сім’ї. В сім’ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини.

Сім’я, любов і вірність. Це стовпи, на яких тримається наше життя. Сім’я дає нам відчуття ґрунту під ногами, любов пов’язує нас з Богом, а вірність укріплює нашу віру в людей.

Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації.

Саме в сім’ї кожна людина набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

Тож нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї. Адже саме це – складові людського щастя. Саме його хочеться побажати усім нам! А, головне, хай удома вас завжди чекають щирі і люблячі люди!

Бажаю усім вам та всім вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків!

Зі святом!

 

З повагою

голова райдержадміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ