Вітання голови райдержадміністрації зі Святом останнього дзвоника

Дорогі діти, батьки, вчителі!

 Сьогодні усі ми мали б зібратися на урочисті лінійки в усіх школах району, аби відзначити закінчення навчального року – Свято останнього дзвоника.

Нажаль, цей навчальний рік був як ніколи складний, під час пандемії коронавірусної хвороби СOVID-19 ми були змушені з березня працювати в умовах карантину.

Тому і сьогодні ми даємо останні настанови нашим випускникам перед першим кроком у нове, доросле життя в дистанційному режимі.

Дорогі діти! Позаду захоплюючі, добрі і світлі роки навчання в рідних шкільних стінах. Попереду у більшості з вас ще п’ять – шість років у вищому навчальному закладі.

Ви отримали гарну базову освіту, адже наші школи – це навчальні заклади зі своїми традиціями, своєю історією. Школа – це не просто стіни будинку, а й атмосфера, яку створюють вчителі й учні, атмосфера напружених навчальних буднів, захоплюючих справ і веселих свят.

Протягом багатьох років діяльності наші навчальні заклади підготували і випустили у дорослий світ тисячі випускників, серед яких – працівники промисловості, сільського господарства, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, державного управління, науковці і громадські діячі.

Я впевнений, що зерна науки, закладені у середній школі, дадуть добрі сходи і зростуть гідним урожаєм мудрості та натхнення.

Тому я щиро бажаю всім вам успішно пройти всі формальні вступні процедури і стати студентами. Упевнений, що студентські роки будуть не менш захоплюючим періодом у вашому житті, але шкільні роки залишаться у вашій пам’яті на все життя.

Так будьте ж вдячні батькам, своїй першій вчительці, всім тим, хто провів вас по шкільному шляху! Залишайтеся такими ж допитливими і старанними. Адже попереду ще довга-довга дорога. І ім’я їй – Життя!

Окрема подяка вам, шановні педагоги! За тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної та почесної місії, як виховання підростаючого покоління у дусі любові до рідного краю, до Батьківщини та людей. Саме ви формуєте юні особистості, закладаючи в душі наших дітей усе те добре, від чого залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів, поваги і подяки за ту шляхетну справу, що ви робите.

А ви, дорогі діти, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті. Ніколи не зупиняйтеся на шляху до знань, радуйте батьків та рідних своїми успіхами і досягненнями!

 

Нехай щастить усім нам!

Зі святом!

 

З повагою

голова райдержадміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ