Вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники

активного способу життя, уболівальники!

 

Щиро вітаю усіх вас з Днем фізичної культури і спорту, який традиційно відзначається у другу суботу вересня як свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Саме фізична культура є для людини джерелом здоров’я і довголіття.

Житомирщина завжди славилась досягненнями спортсменів, була і є пропагандистом активного способу життя.

Ми вшановуємо та висловлюємо вдячність всім спортсменам – активістам і ветеранам спортивного руху, тренерам, вчителям фізичного виховання загальноосвітніх закладів, спонсорам і меценатам, прихильникам та вболівальникам району.

 Користуючись нагодою бажаю усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя – міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог, успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом.

Міцного всім здоров’я, миру, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

 

З повагою

заступник голови районної адміністрації

Микола КОЗАРЧУК