Вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

 

Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя. І це ви робите не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі.

Серед вас є працівники різного фаху. Стаж служби одних обчислюється не одним десятком років і ті, у кого ця служба лише розпочинається. Але у кожного з вас за плечима багатий життєвий досвід роботи з людьми, великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати.

Особливої пошани заслуговує щоденна самовіддана робота працівників Територіального центру соціального обслуговування громадян Житомирського району.

На належному рівні у нас робота у напрямку вирішення проблем пенсіонерів та інших вразливих категорій населення. Тому треба підкреслити велику роботу працівників Пенсійного фонду, від злагодженої праці яких залежить своєчасне та в повному обсязі отримання нашими ветеранами, інвалідами та пенсіонерами пенсій та інших соціальних виплат.

Величезна робота проводиться й районним управлінням праці та соціального захисту населення, щоденна професійна діяльність працівників якого сповнена гуманізму, милосердя та тепла.

Не можна не згадати й працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники якого проводять величезну профілактичну роботу.

Підсумовуючи сказане, ще раз зазначу, у вашій сфері не можуть працювати байдужі люди. Тому ще раз від усього серця вітаю вас з професійним святом і бажаю, щоб усе хороше, зроблене з душею та натхненням, поверталося до вас сторицею!

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, наснаги та плідної праці на благо нашого суспільства!  

 

 

З повагою

заступник голови райдержадміністрації

Микола КОЗАРЧУК