Вітання з нагоди Дня працівників архівних установ

професійне свято

Шановні працівники архівних установ!

 

Щиро вітаємо усіх вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ!

Ваша кропітка праця слугує шляхетній меті – зберігати і відкривати суспільству свідчення історії, нагадувати про наше минуле і надавати простір для нових наукових відкриттів.

Вашою працею формується, зберігається та використовується документальна спадщина нашого краю – невід’ємна частина Національного архівного фонду України, вітчизняної історії та культури.

Архівні документи забезпечують захист соціальних прав громадян, висвітлюють події та факти з далекої минувшини до сьогодення.

Творений вашим розумом і подвижницькою працею потужний інформаційний ресурс дає можливість широкому загалу дослідників національної спадщини – вченим, історикам, студентам – поповнювати знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих минулого, перейнятися думками і почуттями славетних попередників, відкрити маловідомі сторінки їхнього життя.

Тож нехай із вашою допомогою щодалі ближчим стає доступ людей до архівної інформації, а скарбниця документальних першоджерел поповнюється новими пам’ятками для вивчення сьогоднішніми та майбутніми поколіннями.

Бажаємо усім архівістам цікавих здогадок і несподіваних знахідок!

Міцного вам здоров’я, тепла в родинах і задоволення від професійної діяльності!

 

 

З повагою

голова районної адміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ