Вітання з нагоди Дня працівників прокуратури

прокуратура

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Житомирського району!

 Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури!

Діяльність прокуратури відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Найважливішим напрямком вашої діяльності є боротьба з корупцією – робота, яка часто вимагає граничного напруження сил, мужності і готовності слідувати своєму обов’язку.

Від вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист усіх жителів  від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

В день професійного свята зичу вам міцного здоров’я, мирного неба, принциповості, наполегливості, стабільності та процвітання!

Дякую всім вам за сумлінну працю, високе почуття обов’язку перед нашою країною і кожним громадянином. Нехай ваша служба, утверджуючи в суспільстві ідеї законності та справедливості, завжди буде відзначена подякою людей.

Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, добра й благополуччя, родинного щастя й злагоди, нових звершень у справі служіння українському народу!

 

 

З повагою

голова районної адміністрації

Юрій ОХАНСЬКИЙ