Вітання з нагоди свята Першого вересня, Дня знань!

День знань

Дорогі учні та студенти, вчителі та викладачі!

Вітаємо вас зі святом Першого вересня, Днем знань!

 

Свято Першого вересня – це початок нової сторінки у житті учня та студента. До навчального року з хвилюванням готуються усі: від найменших першокласників, які сьогодні вперше переступають поріг школи, до студентів, які опановують майбутню професію.

Також це свято для усіх вчителів, викладачів, працівників освіти. Адже ваше завдання не лише давати дітям знання з того чи іншого предмету, а й формувати їхню національну свідомість та гідність, виховувати патріотів, вчити любити та поважати свої традиції та історію.

Вірю, що вже невдовзі запанують мир та спокій на нашій землі. І перед тими, хто сьогодні переступає поріг школи, інституту, академії, відкриються нові горизонти, перспективні можливості та стабільне майбутнє.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети в житті, порозумітися з викладачами і зустріти надійних друзів.

Від щирого серця у цей святковий день бажаю всім вам доброго здоров’я, наснаги, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні! 

Успіхів вам у праці та навчанні!

Зі святом вас!

 

 

З повагою

заступник голови райдержадміністрації

Микола КОЗАРЧУК