Вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти

День пошти

Шановні працівники поштового зв’язку!

 

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім днем пошти!

Протягом століть пошта була, й залишається нині, надійним посередником в міжлюдському спілкуванні. Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним з найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації.

Ніяка, навіть сама сучасна техніка не може замінити людини із поштовою сумкою на плечі. Саме ви є тією з’єднувальною ланкою, що забезпечує широкі контакти жителів найвіддаленіших сіл нашого району з центром, зі світом.

На території Житомирського району працює потужний колектив поштовиків, який щоденно приймає й опрацьовує кореспонденцію, доставляє передплатникам листи, газети й журнали. Вас з нетерпінням чекають пенсіонери, адже багатьом з них саме ви доставляєте пенсію.

Сьогодні в поштовій галузі працюють чудові відповідальні люди, що душею і серцем віддані своїй непростій справі, віддаючи їй багатий досвід, сили та знання.

Дякуємо вам за відданість професії! Бажаємо міцного здоров’я вам і вашим рідним, успіхів, благополуччя та безмежного людського щастя!

Зі святом!

  

З повагою

заступник голови районної адміністрації

Микола КОЗАРЧУК