Всеукраїнський конкурс «Директор 2020: краща практика»: беріть участь та перемагайте!

конкурс

Державна служба якості освіти України, журнали «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом» запрошують до участі у І Всеукраїнському конкурсі для керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика». Отримайте визнання та грошовий приз — 20 000 грн.

Ви амбітний, прогресивний, відповідальний та творчий керівник? Поділіться, як забезпечуєте якість освітньої діяльності у вашому закладі — беріть участь у І Всеукраїнському конкурсі для керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика».

У конкурсній роботі розкажіть про те, як забезпечуєте якість освітньої діяльності закладу. У ній подайте опис практичної діяльності, тобто що саме ви зробили, щоб досягти високих показників та «докази» успішності у форматі «ось так було, а так стало». Конкурсна робота може бути про освітнє середовище закладу освіти, оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти, налагодження роботи з працівниками закладу, управлінські процеси. Директорів-переможців визначать у двох категоріях — «Дошкільна освіта» та «Загальна середня освіта». Роботи оцінюватиме журі у складі: фахівців Державної служби якості освіти України, очільника ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та фахівців Цифрового видавництва MCFR. Роботу оцінюватимуть за такими критеріями: актуальність, новизна, оригінальність; системність, практична значущість; можливість упроваджувати в різних закладах загальної середньої та дошкільної освіти; усвідомлення сутності підходів, на яких ґрунтується забезпечення системи якості; культура оформлення конкурсної роботи: глибина розкриття теми; структурованість, логічність і технологічна грамотність матеріалів; простота викладу тощо. Переможець конкурсу отримає грошову винагороду. Номінантів конкурсу запросять на топову подію освітянської спільноти. Найліпші конкурсні роботи опублікують в Абетці для директора — рекомендаціях до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі освіти від ДСЯО, журналі «Практика управління закладом освіти», журналі «Практика управління дошкільним закладом», електронному посібнику для передплатників електронної версії журналу.

Детальна інформація за посиланням:
https://www.pedrada.com.ua/news/5423-konkurs-direktor-2020-krashcha-praktika-bert-uchast-ta-peremagayte