Випускникам, які вступають у доросле життя без батьківської підтримки, побажали попутного вітру у всіх починаннях

зустріч

Доброю традицією стало наприкінці кожного навчального року проводити зустріч керівництва області з випускниками загальноосвітніх шкіл району, які вступають у доросле життя без батьківської підтримки.

І хоча уже другий рік поспіль пандемія вносить серйозні корективи у наше життя, однак це не привід переносити такий захід “на потім”, адже прощання з першою альма матер та дитинством буває один раз. Тож сьогодні майже пятдесят випускників – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, були запрошені на зустріч до райдержадміністрації.

Розділити радість з молоддю сюди прийшли і представники міських, селищних та сільських рад.

Зі щирими побажаннями та напутніми словами ніколи не пасувати перед труднощами, наполегливо здобувати знання, знайти свою стежину у житті й пройти її достойно звернулися до молоді очільник Житомирського району Юрій Денисовець та голова районної ради Олександр Блощинський. Кожному випускнику вони вручили матеріальну допомогу та памятні подарунки.

Нинішня зустріч з молоддю відбулася у дещо іншому форматі. Спеціально з такої нагоди був організований телеміст, який сполучив чотири райони Житомирщини. Відтак, випускники мали нагоду почути на свою адресу привітання і від керівництва області.

Святковості заходу додали вокальні виступи молодих талантів. А потім у небо, як символ миру, віри у щасливе майбутнє, злетіли голуби, які випускали з рук юнаки та дівчата.

У добру путь вам, дорогі випускники!