Закликаємо громаду району дотримуватися вимог карантину!

коронавірус

Незабаром усі ми відзначатимемо Великдень і багато хто з нас планує відвідування церкви, планує відвідати батьків, родичів, друзів. Дехто все ще планує виїзди на шашлики, або просто виходи на прогулянки лісом, парком, у прибережній зоні тощо.
Тож ще раз звертаємося до усіх свідомих громадян, – не робіть цього, не збирайтеся групами більше двох осіб, карантин – не канікули! Головне нині – самоконтроль та самоізоляція!
Нагадаємо, що Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та продовжив карантин до 24 квітня з можливістю його подальшого продовження. У Житомирському районі також посилено обмежувальні заходи.
Зважте усі за та проти, пам’ятайте про загрозу розповсюдження коронавірусу і дотримуйтеся обмежувальних заходів, запроваджених владою району, області та Урядом.
Цьогоріч буде системно організовано он-лайн трансляцію пасхальних богослужінь, відповідні прямі ефіри на провідних місцевих та загальнонаціональних телеканалах. Закликаємо вас максимально обмежити контакти і залишатися у власних домівках задля вашої ж безпеки! Не виходьте з дому без зайвої потреби!
Також відзначаємо, що паски будуть освячені під час виробництва перед реалізацією в роздрібній торгівлі. Відзначимо Великдень спільною молитвою у вузькому родинному колі у себе вдома!
Також нагадуємо, що 03 квітня на восьмому позачерговому засіданні районної комісії ТЕБ та НС прийнято рішення про додаткові обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Житомирського району.
Керівникам органів місцевого самоврядування, ОТГ та місцевих релігійних організацій рекомендовано забезпечити обмеження заходів на період Великодніх свят та поминальних днів та недопущення стихійної торгівлі у районах розташування кладовищ. У зв’язку з необхідністю дотримання заходів безпеки та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції рекомендовано закрити кладовища у районі для відвідування з 03 по 28 квітня 2020 року.
Голова райдержадміністрації наголошує на необхідності дотримання правил обмежувальних заходів та просить з розумінням віднестися до цього рішення. «Головне наразі самосвідомість наших співгромадян та самоізоляція. Лише так ми можемо зупинити наступ підступного вірусу. Якщо ж люди порушуватимуть встановлені заборони, порушення фіксуватимуться, а на винних складатимуться відповідні протоколи та будуть накладені штрафні санкції», – зазначає Юрій Оханський.

Довідково: пряма трансляція святкових Великодніх богослужінь буде організована на телеканалах:
– «Союз ТВ» – 12.04.2020 року із Семінарійського костелу Святого Йоанна з Дуклі РКЦ (10:30 – 12:00 год.) ;
– «Союз ТВ» – 18-19.04.2020 року із Свято-Михайлівського кафедрального собору ПЦУ (23:30 – 03:30 год.);
– «СК1» – 19.04.2020 року із Спасо-Преображенського кафедрального собору УПЦ (00:00 – 03:00 год.);
– «СК1» – 19. 04.2020 року із церкви Святого Василія Великого УГКЦ (10:00 -11: 30 год.).