Здійснено рейд-ознайомлення зі станом справ з пожежної безпеки на об’єктах соціальної сфери району

26 січня представниками районної робочої групи з питань запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру на об’єктах соціального захисту, в закладах охорони здоров’я, освіти, незалежно від форм власності, утвореної розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.01.2021 №25, здійснено рейд-ознайомлення зі станом справ з пожежної безпеки на об’єктах соціального захисту.

До складу рейдової групи увійшли представники районних підрозділів ДСНС, Національної поліції та управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

У ході рейду група ознайомилася з організацію пожежного захисту на низці об’єктів соціального спрямування на підвідомчій території (забезпечення будівель і приміщень установ та закладів первинними засобами пожежогасіння, обладнання установками автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння, наявність пожежного інвентарю, протипожежного водопостачання).

Зокрема, група ознайомилася зі станом протипожежної безпеки в обласному центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, Житомирському геріатричному пансіонаті, Тетерівському дитячому будинку-інтернаті, Житомирському обласному спеціалізованому будинку дитини для дітей сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, Березівській школі-інтернаті, реабілітаційному центрі «Прорив-Перемога» (с. Вигода) та Станишівському будинку відпочинку для людей похилого віку.

З відповідальними особами закладів проведено роз’яснювальну роботу та надані відповідні рекомендації.

Робота у цьому напрямку триває.