Житомирський район долучився до проведення загальнообласного місячника «За чисте довкілля»

Житомирський район активно долучився до проведення загальнообласного місячника «За чисте довкілля» в рамках Всеукраїнської весняної толоки. Це частинка спільних зусиль щодо приведення наших населених пунктів, доріг та узбіч між ними, лісових та паркових зон до більш-менш цивілізованого вигляду та належного санітарного стану.

Нагадаємо, що, з метою очищення району від зимового бруду та накопиченого непотребу, щорічно в квітні проводиться місячник з благоустрою території – організовуються та виконуються роботи по прибиранню вулиць, прибудинкових земельних ділянок, прилеглих територій до навчальних установ, лікарень, закладів торгівлі, виробничих підприємств, різних організацій тощо.

Наразі райдержадміністрацією вже організовано прибирання придорожніх смуг на трасі М-21 на ділянці від повороту на с. Зарічани до кордону з Бердичівським районом. На трасі М-06 було впорядковано ділянку від м. Житомир до с. Іванівка. До цих робіт були залучені працівники відділу культури і туризму, управління праці та соціального захисту населення, територіального центру, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту райдержадміністрації, Новогуйвинської селищної, Озерянківської, Сінгурівської та Іванівської сільських рад та ін.

Працівники апарату Житомирської райдержадміністрації впорядкували територію меморіального комплексу «Жертвам фашизму», що на Богунії. Тут вже традиційним стало щорічне весняне прибирання братських могил та території між ними, побілка пам’ятних хрестів, збір зрізаних дикорослих кущів та сухої трави.

Роботи з благоустрою у районі продовжуються і триватимуть до 30 квітня.