Житомирський район вкотре визнано кращим серед районів області

рейтинг

За результатами моніторингу та оцінки результативності діяльності райдержадміністрації за І квартал 2019 року, які здійснено відповідно до доручення голови ОДА від 24.02.2016 № 0931/42/2-16 «Щодо проведення моніторингу та оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення» Житомирський район знову посів перше місце серед районів області.

Оцінка проведена за 26 показниками, визначеними у додатку 1 до Доручення, що характеризують ситуацію у соціально-економічному розвитку районів та міст обласного значення за 5 напрямами (економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури).

За результатами оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення за січень-березень 2019 року з 1 по 5 місця посіли м. Малин (1), м. Житомир (2), Житомирський район (3), Хорошівський район (4), Коростишівський район (5).

Третє місце Житомирському району забезпечено тим, що за 7 показниками район зайняв з 1 по 5 місця, за 5 показниками 6-9 місця.

Район увійшов до п’ятірки лідерів за напрямами «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» (1 місце), «Розвиток інфраструктури»
(2 місце) та «Ефективність ринку праці» (4 місце).